Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor

Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor cheats codes available for all devices. Sevdiğiniz partinin seçim otobüsü ile seçim yolunda arabaları sollayın, yolda rakiplerinize fark atın, miting modunda ve TV programında oyları toplayıp tüm şehirleri kazanın. Dilerseniz kendi partinizi kurun! Seçim Yarışı, göz alıcı 3D grafikler ve özgün eğlenceli oyun mekaniklerine sahip bir yarış oyunu. Oyunda amaç çeşitli oyun modlarında başarılı olarak seçimi kazanmaktır. Seçim otobüsünü yoğun trafikte hızlı sürerek, diğer araçlara çarpmadan sollayıp, rakip otobüsleri geçerek en yüksek puanı elde edebilirsiniz. Trafikteki araçlara çarpmadan başarılı makaslar attıkça puanınız yükselir. Rakip otobüsle kapışma moduna geçince hızlıca butona basın ve ekstra puan kazanın. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yarışın ve miting alanına vardığınızda açılan dikkat modunda seçmenlerin oyunu toplayın. Ayrıca TV ye çıkarak muhabirlerin sorularını olabildiğince hızlı cevaplayın ve tüm ülkede puanınızı arttırın. Yeni güncelleme ile konvoy geliştirme ekranında polis aracı ekleme, farklı otobüs giydirmeleri ve müzikleri alma özellikleri geldi, üstelik şimdi kendi partinizi de kurabilirsiniz! Şimdi yollara çıkıp oyları kazanın! ÖZELLİKLER – Göz alıcı 3D grafikler – Akıcı ve gerçekçi 3 farklı araç kontrolü – 10 farklı partinin araç seçeneği, müzikleri ve araç giydirmeleri – 5 farklı zorluk derecesi: Şehirlerin nüfusuna göre zorluklar – 4 oyun modu: Trafikte yarış, Rakiple tap-tap kapışma, mitingde dikkat oyunu, TV de soruları cevapla – Türkçe dil desteği OYNANIŞ – Trafik modunda hareket sensörü veya dokunarak aracınızı kontrol edin – Rakip otobüsle kapışma modunda “evet” mührüne olabildiğince hızlı ve tekrarlayarak basın – Miting modunda prompterdan akan grafikleri hafızanızda tutun ve tekrar edin – TV modunda muhabirlerin sorularını hızlıca doğru cevaplayın PÜF NOKTALARI – İl merkezleri kurmak bütçe gelirlerinizi ve o şehirdeki oylarınızı düzenli olarak arttırır – TV ye çıkmak tüm illerde puanınızı arttırır – TV de soruları daha hızlı doğru cevaplamak puanınızı daha çok arttırır – Miting yapmadığınız illerde seçim günü oyunuz biraz düşebilir – Tüm illere giderek miting yapmak halkın ilgisini çeker ve daha çok oy alırsınız – Ne kadar hızlı sürüş yaparsanız, miting alanına o kadar hızlı varıp seçmeni bekletmeden daha çok puan kazanırsınız. – Rakip otobüsü geçmek ekstra puan kazandırır, geçememek kaybettirir. Geçmek için olabildiğince hızlı ve tekrarlayarak “evet” e basın. Appstore üzerinden vereceğiniz oy ve yorumlar ile Seçim Yarışı oyununun gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Available hacks for Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor

You can use our Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor hack generator for any of those in-app purchases or use global one below.

Latest searches:

Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor cheats, Reklamları Kaldır Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor hack, free Reklamları Kaldır Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor, get free Reklamları Kaldır Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor, hack for Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor, hack Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor iOS, no jailbrake iOS hack for Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor, android hack for Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor, Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor cheat codes, free Reklamları Kaldır Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor.

Instructions – How To:

How to use general Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor hack generator

If you use our general hack generator for Seçim Oyunu Partiler Yarışıyor then follow these steps:

  1. Click on red button “Hack Now” below list of in-app purchases.
  2. Input your username or e-mail.
  3. Choose in-app purchases you want to hack (for example Reklamları Kaldır or more).
  4. Wait for process to finish.
  5. If general hack tool works it will show human verification “I’m not a robot” screen.
  6. Complete human verification.
  7. Open game and enjoy.

How to use specific in-app purchases hack generator:

  1. If you chose to hack only specific in-app purchase just click on the link.
  2. Read instructions on page and lick on “Hack Now” red button.
  3. Get your in-app purchases in game.

Also visited: